cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 22+ )
Otras preguntas
Which graph represents the translation
According to your text, communication can be defined as "the transmission of _______ from one individual or group to another."
If profit is more than $10000 when fixed costs are $5000 and the price when producing 1000 units is $75, then variable cost is?
What specific area of business communications presents ethical questions by sometimes containing false and misleading messages for adults and especially childre
What are the whitish objects that eventually become seeds inside an ovary?
When is a sample of matter considered a pure substance?
the sum of 12 and a number x is equal to 16
Use appropriate metric prefixes to write the following measurement without use of exponents 15.7 x 10^3g
Which of the following setups would convert centimeters to feet?
Some medical words are identical to latin and greek words from centuries ago. examples of this are the medical words: