ramylan00
ramylan00 ramylan00
  • 02-08-2021
  • Computers and Technology
contestada

help me please help me please​

help me please help me please class=

Respuesta :

ummezainuddin2008
ummezainuddin2008 ummezainuddin2008
  • 02-08-2021

Answer:

3 one is the answer or 4 one

Answer Link
tonb
tonb tonb
  • 02-08-2021

Answer:

none of the above

Explanation:

Every flip flop will divide the frequency by 2, so you need 2 flip flops.

Answer Link

Otras preguntas

Why is it important to maintain a good body imageWhy is it important to maintain a good body image?​
Please answer correctly !!!!!!!!!!!!!!!! Will mark brainliest !!!!!!!!!!!!!!!!!!
unscramble these words1.vacnesa-______measure for rice equivalent to 98 liters4.cenedvirop-_____used as a title of god5.lasmoses-_____by product of sugar makin
What are you doing if you in a problem situation ?​
At Super Grocery, strawberries cost $3.00 for 2 pounds. At Value Market, strawberries cost $4.00 for 3 pounds. What is the unit price of a pound of strawberries
Please Hellppppppppppp​
Find c. C 6. 8 C = Please help
Could you help please fill in: some, any, no or their derivatives. In the morning, his friends couldn’t find him .... . Finally, after many days, he returned t
please help asap, click on pic :)
Which inequalities are true plz help!!!