Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

What term describes the rise in prices of most goods and services?
Which is not a way that ancient people classified plants and animals?
Tyler wants to upgrade his very old operating system to the latest mac or microsoft operating system, but he cannot seem to install the new version on his compu
what are the prime number under 10
Compare and contrast the structure and function of the cell wall with that of the cell membrane.
The idea that certain organisms thrive while others fail due to their characteristics is called
Participles are the only verbals that can be used to subordinate sentences. True False
What would be the side lengths of a square with an area of 81 ft squared???
On february 3, smart company, inc. sold merchandise in the amount of $5,800 to truman company, with credit terms of 2/10, n/30. the cost of the items sold is $4
Write an expression showing 8 less than a number,t