sheilam149
sheilam149 sheilam149
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

Will give brainiest to correct answer


2(z+4)

Respuesta :

pOisenrOse
pOisenrOse pOisenrOse
  • 04-03-2021

Answer:

I think it's 5...

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Food & Stuff uses the FIFO method to find the cost of goods sold and the value of the ending inventory. The table records the number of units received in th
In the structure of a muscle, several fascicles lie bundled together to forma muscle, just as several lie together to form compact bone tissue. Each muscle fib
Write an eqautions of the line thru the point (6,-3) with slope -5/3
y+12=-50 Help! Help! Help!
Ms. Davenport bought a dozen packages of spaghetti sauce mix priced at 3 packages for $1.29. What is the price of one package of spaghetti sauce mix? A) $0.32 B
what are the 3 steps towards a positive communication
Round 75.64 point, to the nearest ten
Which of the following diagrams includes an orthocenter? In order: A, B, C, D
Why did the Egyptians spend years and many resources to build enormous tombs for their dead pharaohs?
You want to deliver a package to japan.the fed ex delivery service charges a $15 flat fee plus $2 per additional kilogram. You can also use the usps priority ma