Footballej20
Footballej20 Footballej20
  • 04-11-2016
  • Mathematics
contestada

EZ car rental charges $40 a day plus $.25 per mile Ace Rent-A-Car charges $25 a day plus $.45 per mile what number of miles result of the same cost for one day

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-11-2016
'Fatjtwafnzb
&5.75/&5/$5
Answer Link

Otras preguntas

Where did the Aztecs expand to
Lee y escoge la opción correcta. Read and choose the correct option. A student talking to an instructor: Carlos: Hola, señor Hernando, ¿qué 1. ________ yo en la
Charles has $20 to spend at the bakery he wants to buy six cupcakes and a pie. The pie costs $12.50.what is the maximum price he can pay for each of the cupcake
How do I find the direction of the velocity and acceleration ?
Solve the literal equation |ax+b|=c for x.
Which of the numbers below are exactly divisible by 9?115 504 968 646 882
i need help plz, percents
when was outsourcing recognized for hospitals and why?
magizen cost 1.50 magizen cost 2 each cost for you and friend 10.50
a 21-ounce box of cereal costs $2.94, what is the unit price? what is the unit price?