gingham gingham
  • 02-10-2020
  • Mathematics
contestada

if 1/4 a gallon cost 2.90 what is the cost per serving

Respuesta :

destinybills
destinybills destinybills
  • 02-10-2020

Answer:

it may be 0.5

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

need help please...answer correctly ​
Which statement is NOT true about an Astronomical Unit? A) They AU is the distance from the center of the Earth to the center of the SUN B) An AU increased
why did some african-americans not support the war
what’s the answer to my questions
(You need to have first completed Programming Project 13.1 to work on this project.) In this exercise, you will compare the efficiency of a recursive and an ite
Sharia law is based on the Islamic holy book, called the __________. A. Knesset B. Majlis C. Qur'an D. Sultan
What are the factors of x^2-144?
What does f(3)= ? Please help answer me
who helped Thomas paine move to Philadelphia?
In the chemical formula 3H2O, the number "3" is a Question 27 options: subscript place holder coefficient