rhnnnwilliams
rhnnnwilliams
01-06-2020
Mathematics
contestada
can someone help me with this please
Respuesta :
sherlock03
sherlock03
01-06-2020
A) 2/6,3/9,4/12
B) 2/8,3/12,4/16
C) 2/10,3/15,4/20
D) 4/10,6/15,8/20
E) 6/8,9/12,12/16
F) 10/16,15/24,20/32
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 93+ )
Otras preguntas
3 tons of dirt cost $360.00. What is the price per pound
Please please help me
12. What element is this? How do you know?For question #13, use the following picture:
Is the passage below is it a sentence or a fragment ? Explain why or why not. Bring me glue,scissors,paper,and one hundred pounds of gelatin.
Graph the function y = x3 + 6x2 + 2x – 11. Based on the graph, what is the largest possible x-value if y = 0?
81485 rounded to the nearest thousand
A rectangle has an area of 112cm. The length and width of the rectangle are changed by a scale factor of 1.5. What is the area of the new rectangle?
Identify two central ideas of the poem "Ulysses."
What were the goals of the women’s movement?
How did Japan’s rise to power differ from Germany Italy and the Soviet unions?