zculwellpb8sqm
zculwellpb8sqm zculwellpb8sqm
  • 02-07-2018
  • Mathematics
contestada

If each iTunes song costs $0.99 and Wade bought 24 songs, how much was the total cost?

Respuesta :

bayleecase2002
bayleecase2002 bayleecase2002
  • 02-07-2018
The answer should be $23.76

Hope this helps!
Answer Link
ktenesaca0
ktenesaca0 ktenesaca0
  • 02-07-2018
the total you are going to get it going to be $23.76
Answer Link

Otras preguntas

Order of operations (-9)\3(-11)(4)
5. What is the purpose of the article?
Use the graph below to answer the following question: What is the average rate of change from x = 1 to x = 4? −3 −1 1 3
If CD is the perpendicular bisector of AB, then the value of x is: 10. 5. 22. 11.
EASY 5 POINTS!!!!! You have a 1-gallon paint can in the shape of a cylinder. One gallon is 231 cubic inches. The radius of the can is 3 inches. What is the appr
When should you list your GPA on a resume? A. Never B. Only if a 4.0 C. Always D. Only if above a 3.0
A computer connected to the internet that asks for data is a(n) ________.
What types of services or support would help betty be more comfortable with having jake in her classroom full-time?
PLEASE HELP WITH GEOMETRY
Which of the following statements describes French service? A. Music is provided during the first course. B. The appropriate silver is placed before each